pl en
Zamów online

Media o Chias

Jesteś dziennikarzem, redaktorem, blogerem
i szukasz informacji na temat naszych produktów
lub firmy? Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne
materiały oraz komunikaty prasowe.

Chias Superfood Elixir białko, które skrywa super moc

To prawdziwa rewolucja wśród białek. Marka Chias do swojej oferty wprowadziła trzy warianty białek roślinnych: beauty, slim i sport. To czym wyróżniają się na tle innych podobnych produktów to fakt, że w ich składzie znajdują się superfoods, które dają nam super moc.

Mamo, sięgnij po superpower!

Dbacie o siebie? Wspieracie swój organizm, który przez cały dzień działa na wysokich obrotach, a z nocnym wypoczynkiem też jest przecież różnie? Znacie nasiona chia? A próbowałyście już Chias? Wydają się być stworzone dla mam!

Co zrobić kiedy brakuje energii?

Chyba każdemu z nas zdarzają się takie dni, kiedy brakuje energii i tuż po wstaniu z łóżka lewą nogą wiemy, że nic dobrego się nie wydarzy. Poziom wigoru sięga podłogi, a jedyna rzecz jaką chętnie zjemy na śniadanie to duża, mocna, czarna kawa. Dzisiaj zdradzę Wam sposoby na to, jak w naturalny i bezpieczny sposób podnieść sobie odrobinę ciśnienie, a co za tym idzie wykrzesać z siebie pokłady energii na kolejne kilkanaście godzin. Zanim wyjawię Wam te sekretne sposoby musimy omówić trochę zagadnień teoretycznych, tak abyście mieli świadomość  tego jak wyjść z błędnego koła niskiej energii.

What’s hitting the shelves? New product launches: May

From chia energy drinks to limited edition IPAs, we take a look at some of the new products launching around the globe.

Chias Brothers poszerza ofertę prozdrowotnych napojów funkcjonalnych

Ostatnie dziesięciolecie charakteryzuje duży wzrost świadomości zdrowotnej wśród konsumentów, którzy coraz częściej odrzucają produkty spożywcze silnie przetworzone, słodzone, z dużą zawartością sztucznych składników. Lubią sięgać po zdrowsze alternatywy, doceniają ich walory zdrowotne i smakowe. Dlatego Chias Brothers, poznański producent prozdrowotnych napojów z tzw. superfoods poszerza ofertę o napoje Functional w dwóch wariantach: Harmony i Energy.

Jak Polacy pokochali zdrową żywność

Pobierz artykuł: Jabłka za 6 złotych z ekologicznego sadu? Dziesięć lat temu nie było na nie ani klientów, ani sprzedawców. Wtedy w ekożywność bawiła się grupa fascynatów. Ale zaczęli rewolucję, do której dziś dołączają klienci i nie chcą jej przespać nawet duże sieci handlowe.